Posted in Elu, tervis

Kuidas ma 9ndas klassis tuulerõugeid põdesin..

Väiksena käisin ma lasteaias ja puha, seal oli juba tuulerõuge puhang aga vot mina neisse ei nakatanud. Elasin edasi rõõmsalt kuni sain endale venna ja õe. Nemad ju läksid samamoodi lasteaeda. Ja oh seda rõõmu kui ema koju tuli ja ütles, et keegi on lasteaias tuulerõugetes, et võibolla levib ka meile.

Läks vist nädal mööda ja käisime külas, kuhu oli toodud koerakutsikas. Kui koju läksime siis õele ja vennale tekkisid paar punni ja me arvasime, et kirp kuna ka külas öeldi, et nad leidsid endalt kirbu.
Mina läksin järgmisel päeval siis kooli ja vist ei viitsinud terve päev seal olla ja ütlesin, et mul paha ja lähen koju. Kodus hakkasin muidugi päevitama 😀 Ja siis ma leidsin kõhult esimese täpi, jälle oli mõte sama, et küllap kirp.

Järgmisel hommikul oli aru saada, et vennal on tuulerõuged. No tere tali. Mina jooksin oma tuppa, hoides salli nina ja suu ees ja pesitsesingi terve aeg oma toas. Nii väga lootsin, et need mulle ei nakkuks, sest kohe ju lõpetamine.

Järgmisel päeval oli see juba õele nakkunud. Ja kui vennal oli üsna leebelt, siis õel on veidike hullemalt. Muidugi õhtul sain aru, et minul on ka tuulerõuged, appi!

Mina põdesin muidugi nii hullusti seda, terve mu nägu oli täis ja rinna esisel ei olnud vist ühtegi vaba pinda. Mõtlesin, et lõpetamisel ei taha küll roheline olla ja kasutasin seda saialilletinktuuri ja no ei aidanud. Mis mul üle jäi peale hullumise, ikka briljant rohelist kasutada. Näkku ma seda muidugi ei pannud aga igale poole mujale küll.

Armid on mul siiamaani näha. Nina otsas oli väga suur vill ja nüüd on seal tühjus. Lisaks augukesed näos. Muidugi ma kraapisin neid kärnasi maha ka, sest kes tahab lõpetamisele nii minna.

Muidugi lõpetamiseks sain rohelisest õnneks vabaks ja ma loodan, et terveks eluks ka tuulerõugetest.

Tegelikult on hea, et ma selle läbi põdesin, sest oma lapsed saaksid selle nii või naa kätte ja siis oleks alles põdenud ja ma arvan, et siis jube veel hullemalt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s