Posted in Elu, söök

Vaga Mama Viljandis

Ma nüüd pole kindel kas ma ikka käisin Vaga Mamas, sest kodulehel on öeldud, et asuvad aint Tartus. Natuke otsides leiab, et asuvad ka Pärnus. Aga mina käisin Viljandis söömas, kus siis pakuti Hiina, Tai ja Nepaali toite.

Koht ise oli väga ilus, sellepärast ka see söögikoht sai valitud. Sisse astudes oli vaid paar üksikut lauda alles ja läksime valisime siis ühe. Mõne minuti pärast jõudis ka teenindaja, kes siis ütles, et söögiga läheb 45min.

No mis seal ikka, kõht oli tühi ja kuskile liikuda enam ei jõunud. Võtsime siis eelroaks Vaga Mama kevadrullid ja Nepali leiba küüslauguga. Lootsime, et ehk need jõuavad siis varem aga ei 😀 tulid peale pearoogasid. Pearoaks oli siis Hakka seganuudlid ja magushapu sealiha. Ooteajaks oligi kuskil 45min. Natuke palju sellise söögi jaoks minu arust, ma muidugi saan aru, et oli palju rahvast ja nad vist olid alles avanud selle söögikoha.
Söök oli okei, päris selline ei olnud, et nüüd kohe tahaks tagasi minna või et mitte kunagi ei taha tagasi minna. Kõhu sai täis ja kulus 21,6 € plus siis joogid, vesi oli tasuta.

20151017_160901 20151017_160634

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s